Home

Brunes hidrosanitare

Hidrosanitare Archives Brune

 1. at Mishelatore Mobilje Mobilje Tualeti Palestra Palestra - Parket - Parketi Pllaka.
 2. at 5.5 euro 📌Dollap 389 euro 📌Krevat 79 euro 📌Dyshek 99 euro 📌Kuzhinë 599 euro 📌Divan 199 euro 📌Karrige 49 euro Jepini ambientit tuaj freskinë e duhur
 3. Hidrosanitare brunes te favorshme per biznese dhe dyqane me qera ose ne shitje. Okazione me te fundit pe
 4. Euro Alba 2010. EuroAlba 2010 sjell në tregun shqiptar cilësinë e parë të pllakave qeramike dhe porcelani, të parketeve dhe produkteve hidrosanitare të markave më të njohura në Europe. EuroAlba 2010 synon në rradhë të parë cilesinë, raportin e mirë me klientin dhe gjithashtu duke ndjekur trendin, ne fokusohemi të sjellim për.
 5. istration +34 644 204 868. Calle Cami de Ratils, 4
 6. Saluga shpk është një nga firmat që operon prej 20 vitesh me sukses në tregun e materialeve hidrosanitare, ushtron aktivitetin e saj në një godinë 5 katëshe, në një hapsirë prej 1500m2
 7. istration +34 644 204 868. Calle Cami de Ratils, 40 12200 Onda (CastellĂłn) SPAIN P.O. Box 43 12520 Nules (CastellĂłn) SPAI

Brunes - Home Faceboo

 1. inspire hidrosanitare ËshtË njË kompani me njË eksperiencË 20 vjeÇare nË tregun shqiptar nË fushËn e hidrosanitareve. ne kemi si mision kryesor qË tË ofrojme produktet mË tË mira tË tregut ndËrkombËtar, tË pËrballueshme dhe moderne, duke kuptuar mË sË miri nevojat e konsumatorËve pËr sigurinË dhe rehatinË nË shtËpi, sidomos duke respektuar parimet e korrektËsisË dhe.
 2. Hidrosanitare Sinani është një nga kompanitë që operon me sukses në tregun e materialeve hidrosanitare, hidraulike, sistemeve të ngrohjes e ftohjes, elektrikeve dhe bojërave. Lexo me Shume
 3. PRODUKTE HIDROSANITARE VASKA ( ME OSE PA HIDROMASAZH ), KABINA DUSHI, PLLAKA DUSHI PRODUKTET TONA » KABINA DUSHI » BOLIERE » WC » BIDE » LAVAMAN » LAVAPJATE » MISHELATORE » KOSHA PLASTIKE » KASETA PLASTIKE . About Us. Bendi Ltd was founded in 1993, with activity center in Tirana..
 4. Paisje hidrosanitare, Paisje hidrosanitare dhe pllaka,hidrosanitare Italiane,Paisje hidrosanitare Spanjolle,hidrosanitare Cmimet,Pajisje hidrosanitare Ne tirane,Paisje hidrosanitare pllaka
 5. Kontakt. Për më shumë informacion rreth produkteve tona, na kontaktoni në +355 68 90 400 70, me e-mail në info@emigres.al ose në Live Chat me një nga përfaqësuesit tanë të disponueshëm aty për ju. Live Chat

Hidrosanitare Brunes - Pronat Imobiliar

Pllaka Veshje Pllaka Shtrimi Mobilje Dhoma Gjumi Hidrosanitare Ofertat e Pllakave te Veshjes! Më poshtë do të gjeni disa nga ofertat tona më të fundit për kategorinë e pllakave të veshjes DEVIDON Pllaka & Hidrosanitare, Nga paraqitja me e thjeshte tek ajo me e sofistikuar, do te gjeni zgjidhjen ideale per te dekoruar shetepine tuaj dhe te ambienteve ku ju punoni 25-vite eksperience, risi, stil, shërbim, cilësi. 25-vite në shtëpitë tuaja. Brunes, shtëpia ime! BRUNES, ofron çdo mundësi për konceptimin e hapsirës tuaj, duke vënë në dispozicionin tuaj një gamë të gjerë produktesh dhe duke qenë sa më afër jush me ekspozitat tona në Tiranë, Vlorë, Durrës, Sarandë e Lezhë BRUNES. BRUNES. Tregtimin me shumice e pakice te materialeve te ndertimit, qeramike dhe hidrosanitare, hidrotermoizoluese, pllaka per shtrim veshjesh, shitblerje e objekteve te ndertimit, punime duralumini e punime pllaka gipsi etj. Shitblerje me shumice e pakice, eksport import te mallrave te ndryshem industrial, ushqmor, bar bufe, konfeksione.

Pllaka - Hidrosanitare - Parkete - EuroAlba 201

Home - Bill

View Timex Hidrosanitare's profile on LinkedIn, the world's largest professional community. Timex has 1 job listed on their profile. See the complete profile on LinkedIn and discover Timex's connections and jobs at similar companies Pllaka, Parkete & Hidrosanitare të cilësisë së parë! Cilësi - Korrektësi - Shpjetës

Saluga Hidrosanitar

Hidrosanitare - Bill

Tax Registration Number: K37125203H: Administrators: Geront Çela: Scope: Tregtimin me shumice e pakice te materialeve te ndertimit, qeramike dhe hidrosanitare, hidrotermoizoluese, pllaka per shtrim veshjesh, shitblerje e objekteve te ndertimit, punime duralumini e punime pllaka gipsi etj Edhe për kompaninë Brunes, një ndër më të mëdhatë në tregtimin e produkteve hidrosanitare, Covid-19 nuk ndikoi te të ardhurat. Përfaqësues të saj thanë se aktualisht, kërkesa për produkte është e njëjtë si vjet Koleksionet moderne 'Teoren', pasqyrojnë më së miri hijeshinë, ekuilibrin dhe shijene hollë të publikut shqiptar.Cilësinë dhe elegancën Franceze, novacionin Gjerman dhe Austriak, stilin e veçantë Italian, përsosmërinë Zviceriane dhe krijimtarinë Spanjolle do ti gjeni të gjitha me çmimet më të ndershme tek Teore

Inspire Hidrosanitare - Lider ne tregtimin e pajisjeve

 1. Hidrosanitare - Vaska dhe Kabina - Komplete Porcelani - Rubinetaria - Kaseta Shkarkimi Inkaso; Sisteme Ngrohje-Ftohje - Panele diellore dhe boliere elektrike - Kondicionere, Chiller dhe Fancoil - Soba me Dru dhe Pellet - Oxhaqe dhe kaldaja me Dru Dhe Pellet - Pompa dhe sisteme mbrotje kunder zjarri
 2. Brunes sjell per ju stil,inovacion dhe trend. Tek ne do te gjeni markat me te njohura te arredimit per shtepine tuaj!! Shfleto artikuj te tjere per: ARREDIM HIDROSANITARE MOBILI
 3. e hapësirës tuaj, duke vënë në dispozicionin tuaj një gamë të gjerë produktesh dhe duke qenë sa më afër jush m
 4. dhe tregti

Paisje Hidrosanitare. Parket Druri dhe Laminati. Pllaka. Brunes Raporto / Modifiko këtë Biznes. Ju lutemi plotësoni formularin më poshtë për të raportuar / modifikuar këtë biznes. Ne do ju njoftojmë nëpërmjet adresës tuaj email rreth kërkesës tuaj si edhe proçesit të verifikimit Shitet Super apartament duplex 3+1+2+2bllk. I gjithe apartamenti ka punime mjaft cilesore, shtruar me parket e hidrosanitare te Brunes, instalime cilësore elektrike-hidraulike, punime gipsi, dritare dopio xham nga me te mirat, ndricues te Alba electrica, mobilim cilesor. Kati i 5-6, pallat ekzistues. Me certifikate pronesie., 135 M2, 5 ambjente, kati 5, totali i kateve 6, 2 banjo, 3 dhoma. Do pastrohen 170,000 m2 pllaka e 63,000 pajisje hidrosanitare e mobilje ekuivalenti I kompletimit te 2200 shtepive. Oferta që do të zgjasë vetëm për 6 ditë, synon nxitjen e kësaj fushe të ekonomisë duke mbështetur e lehtësuar fuqinë blerëse për të gjitha kategoritë e konsumatorëve

Oferte OKAZION ne Mario Hidrosanitare! Komoditeti per plotesimin e cdo nevoje ne shtepine tuaj., Mario Hidrosanitare, prezent ne treg qe ne shkurt te vitit 1999, ofron 75% zbritje per nje nga produktet e kompanise prestigjoze ART CERAM - set per tualet La Fontana., Content, Lifestyle, Shtepi Apartament 1+1 per Shitje prane Shkolles Besnik Sykja. Organizohet nga salloni ndenjes, dhoma e gjumit ballkoni si dhe tualeti. Orientimi i apartamentit mundeson ndricim natyral gjate paradites.Apartamenti eshte i mire investuar, totalisht i patinuar nga brenda, me parket, kuzhine cilesore, punime gipsi, hidrosanitare te Brunes, vetratat dhe dritaret dopio xham, grila persiane si dhe instalime. Mishelator & Aksesore Banjo. Filtro Produktet / Mishelator & Aksesore Banjo / Showing 1 - 12 of 43 rezultatet. Rëndit Sipas. Numrit të Shitjeve Vlerësimit Cmimi: Më të Lirat - Më të Shtrenjtat Cmimi: Më të Shtrenjtat - Më të Lirat Emrit të Produktit. Grupimi i Cmimit Në 9 muaj, në Shqipëri, u importuan 4% më pak pajisje hidrosanitare, pllaka dhe qeramikë për çatitë e shtëpive se vjet. Për pesë operatorët kryesorë të tregut, shitjet në periudhën e karantinës u pezulluan. Me hapjen e ekonomisë për disa kompani, blerjet e konsumatorit familjar që kërkoi të zëvendësonte pajisjet, e. Gjej Biznese është platforma Nr.1 që ka për qëllim promovimin e biznesit në Shqipëri dhe jashtë vendit Regjistrohu FALAS dhe promovo biznesin Njoftime Falas Biznese ne Tirane Biznese ne Shqiper

Jepet me Qera Apartament 1+1 (96 m2) Shume Cilesor dhe i Madh - Prane UET-se (Vasil Shanto - 21Dhjetor) Zone Perfekte | Nderimet jane Super Cilesore dhe Mobilimi eshte Modern (Do Kompletohet me Cdo Gje te Re) Dyshemeja eshte e Shtruar me Parket nga Brunes | Ndricim Perfekt, LED | Tualeti me Hidrosanitare Cilesore | Instalimet te Gjitha te Rej Pllaka shtrimi, Pllaka per banjo, Pllaka kuzhine, Veshje, Dysheme, Mozaik, Per pishina. Pllaka imitim Parketi, Druri, Metali, Guri, Imitim Mermeri, Cimento etj. Imitim druri 40x60 ne formen e kurrizit te peshkut. Pllake porcelani per cdo ambient, veshje. Pllake imitim druri me format te vecante 33x66 Brunes, Tirana, Albania. 69.498 všečkov · O tem govori 550 oseb. 25-vite eksperience, risi, stil, shërbim, cilësi. 25-vite në shtëpitë tuaja. Brunes, shtëpia. Shitet Super apartament duplex 3+1+2+2•. • I gjithe apartamenti ka punime mjaft cilesore, shtruar me parket e hidrosanitare te Brunes, instalime cilësore elektrike-hidraulike, punime gipsi, dritare dopio xham nga me te mirat, ndricues te Alba electrica, mobilim cilesor.Me çertifikatë ( hipotekë )

Apartamenti eshte i tipit duplex dhe organizohet në 3 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, 2 ballkone, 2 tualete, garderobe, koridor, depo, lavanteri. I gjithe apartamenti ka punime mjaft cilesore, shtruar me parket e hidrosanitare te Brunes, instalime cilësore elektrike-hidraulike, punime gipsi, dritare dopio xham nga me te mirat, ndricues te Alba electrica, mobilim cilesor.Apartamenti është i. Brunes, Tirana, Albania. 70 140 pëlqime · 111 po flasin në lidhje me këtë. 25-vite eksperience, risi, stil, shërbim, cilësi. 25-vite në shtëpitë tuaja. Brunes, shtëpia ime 'Brunes' ka punuar me të ritëm edhe tani në kohën e pandemisë falë punës së Geront Çelës këti perandori fjalë pakë, që ngjan si ajo rezerva e madhe e arit të zi me mijëra metra nënë tokë që babai i tij e zbulonte dhe e kthente në ar të bardhë për Shqipërinë ATELIER 4. Studio Projektimi +355 4 24 30 195. AON shpk - CUMMINS Power Generation. Gjeneratore +355 69 95 55 959. Everest IE. Amballazhe plastike +355 69 20 51 26

Kryefaqja Sinani.a

The 2011-12 Kategoria Superiore was the 73rd official season, or 76th season of top-tier football in Albania (including three unofficial championships of WW2) and the fourteenth season under the name Kategoria superiore.The season began on 10 September 2011 and ended on 12 May 2012. The defending champions were Skënderbeu, who won their second Albanian league championship last season and. Ata kanë krijuar një ambient të tillë që nëse ke vendosur të marrësh një shtëpi të re, apo të ndryshosh shtëpinë, të hysh në shoëroom-in e tyre dhe të dalës Më i madhi në treg është Brunes, me aktivitet në tregtimin e materialeve të ndërtimit, qeramikë dhe hidrosanitare, që ka parë një rënie të lehtë të të ardhurave me 4%, në 3 miliardë lekë Bëni kërkesë për të regjistruar biznesin tuaj! APLIKO.

Shitet Super apartament duplex 3+1+2+2•. • I gjithe apartamenti ka punime mjaft cilesore, shtruar me parket e hidrosanitare te Brunes, instalime cilësore elektrike-hidraulike, punime gipsi, dritare dopio xham nga me te mirat, ndricues te Alba electrica, mobilim cilesor. Me çertifikatë. Pallat ekyzistues., 135 M2, 5 ambjente, kati 5, totali i kateve 6, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone. Shitet super apartament duplex 3+1+2+2bllk. ??I gjithe apartamenti ka punime mjaft cilesore, shtruar me parket e hidrosanitare te Brunes, instalime cilësore elektrike-hidraulike, punime gipsi, dritare dopio xham nga me te mirat, ndricues te Alba electrica, mobilim cilesor. Disponon certifikate pronesie. Pallat ekzistues, pa ashensor., 135 M2, 5 ambjente, kati 5, totali i kateve 6, 1 banjo, 3. Më i madhi në treg është Brunes, me aktivitet në tregtimin e materialeve të ndërtimit, qeramikë dhe hidrosanitare, që ka parë rritje të të ardhurave me 6%, në 3.2 miliardë lekë. DELTA (tregti pllaka dhe pajisje hidrosanitare), sipas Tatimeve kishte tkurrje të ardhurash me 4%, në 2.3 miliardë lekë

Scribd is the world's largest social reading and publishing site Rubineta Italian Cilesore, ne shitje, Mishelatore, Grupe dushi, Inoxi, Rubineta italiane, Spanjolle,Cmimet, Rubineta ne Tirane, Koka dushi, Ne tirane Divane kende, Divane dhe kolltuqe, Divane moderne, Kende moderne, Kolltuqe moderne, Divane tek, dysh dhe tresh, Kende te permasave te ndryshme me porosi sipas kerkeses. Per shtepi, vila, dyqane, hotele, zyra, bare, restorante. Poltron zyre, per nje ambient komod, modern dhe mikprites ! Vjen ne ngjyre te zeze per tu kombinuar Dekoll,ndertime te sigurta cilesore&komode, Teknologji italiane, Proces i automatizuar Dekoll, emri i ri i cilesise Dekoll sh.p.k është një kompani e re e ndërtuar së fundëmi, aktiviteti i së cilës konsiston në prodhimin e materialeve të ndërtimit si: koll, grafiato, fino, auto nivelant, suva mbushese, sistem hidroizolimi dhe termoizolimi

- TUALETI: Me Hidrosanitare IDEAL shumë cilësore të reja - Pasqyrë me Touch dhe me Ajërim natyral - Dushi ARISTON - Boljeri i ri - KATI 2 - ka një korridor dhe dy dhoma gjumi i shtruar i gjithi me parket dyer të reja, dritare tripleks xham, i lyer, me spote, sistem leed, sistem alarmi et DELTA/DAST Tirane 0692066539 Tregton hidrosanitare dhe produkte të ndryshme BRUNES Tirane 0689038114 Tregton produkte të GEFF ALBA THERM Durres 0682033959 Tregton produkte të GEFF TERMO MONT Tirane 0682057130 Tregton kondicioner dhe panele diellore ALEKS KROJ P. F Tirane 0672037131 Tregton boliere, ventilim, kondicionerà Shitet Super apartament duplex 3+1+2+2bllk. I gjithe apartamenti ka punime mjaft cilesore, shtruar me parket e hidrosanitare te Brunes, instalime cilësore elektrike-hidraulike,... 140.000,00 euro . PERBALLE PALLATIT SPORTIT ASLLAN RUSI - TUALETI: Me Hidrosanitare IDEAL shume cilesore te reja - Pasqyre me Touch dhe me Ajerim natyral - Dushi ARISTON - Boljeri i ri - KATI 2 - ka nje korridor dhe dy dhoma gjumi i shtruar i gjithi me parket dyer te reja, dritare tripleks xham, i lyer, me spote, sistem leed, sistem alarmi et

Te gjitha pajisjet hidrosanitare te vendosura ne apartamentet tona jane te kompanise Brunes me firmat e njohura Grohe etj. Jane keto dhe shume arsye qe te nxitoni te beni tuajen hapesiren e endrave per banim dhe per biznes Balfin - Balkan Finance Investment Group sha zoteron 100% te kapitalit (Sipas te dhenave te QKB deri me date 14.01.2021) V. Spar Albania, një shoqëri me pergjegjesi te kufizuar, e themeluar më datë 01.05.2015 sipas ligjeve të Republikës së Shqipërisë, me numër identifikimi në regjistrin tregtar NIPT L51603008A, me adresë në Tiranë. Ndërtimi në stanjacion, por sektori rezidencial vijon vrullshëm. Pesha e ndërtimit ndaj PBB-së në total u ul me 0.3 pikë përqindje, në 8.7%. Me përjashtim të tremujorit të parë, kontributi i ndërtimit në rritjen ekonomike ishte negativ, duke kulmuar në të katërtin. Kjo ecuri u lidh kryesisht me ngadalësimin e aktivitetit të. • Kend Divani Super Komod I Blere Tek Brunes • Dhoma E Gjumit Me Dyshek Cilesore Ne Qese, E Cila Eshte Me Kondicioner Inverter Dhe Dollap Rrobash Gjigand Me Shine • Tualeti I Pajisur Me Hidrosanitare Cilesore Dhe Me Dritare Ajrimi • Pasqyre Me Touch • Lavatrice Akull E Re 7 Kg Me 2 Vjet Garanc BRUNES nisi aktivitetin e saj 15 vite më parë, si një kërkesë e domosdoshme e tregut shqiptar për pllaka dhe hidrosanitare. Duke pasur një dedikim total ndaj klientelës dhe përpjekjeve të parreshtura për të futur në shqipëri markat më të njohura në mbarë botën. Kompania Brunes e zgjeroi aktivitetin e saj dhe në fushën e.

︎ Ambjenti ka Siperfaqe 130m2, hapsire te bollshme, ndricim natyral shume te mire, akses perfekt nga klientet, si dhe 2 tualete me hidrosanitare te reja. ︎ Pronari e ka rinovuar totalisht nga e para kete ambjent, dyer jane te reja, dritaret dopio xham hermetike, tualetet jane me hidrosanitare te reja nga brunes Jepet me Qera Apartament 1+1 (96 m2) Shume Cilesor dhe i Madh - Prane UET-se (Vasil Shanto - 21Dhjetor) Zone Perfekte | Nderimet jane Super Cilesore dhe Mobilimi eshte Modern (Do Kompletohet me Cdo Gje te Re) Dyshemeja eshte e Shtruar me Parket nga Brunes | Ndricim Perfekt, LED | Tualeti me Hidrosanitare Cilesore | Instalimet te Gjitha te Reja Q2785 Te Dhenat e Ndarjes: - Soxhorno + Kuzhine. Apartament 1+1 Himare me orientim nga Kalaja e Himares. Informacion mbi apartamentin: ndërtim i ri, kati 1 banim, sipërfaqja e apartamentit 64.4 m2. Organizimi: salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, dhomë gjumi , 1 tualet, 1 ballkon. Fasade e ventiluar me tulle qeramike te nje cilesie teper te larte e cila mundeson izolim te mire termik ,hidroizolim dhe izolim akustik, dyert e ballkoneve. Delta Group është një markë me fokus në arredimin e brendshëm dhe të jashtëm si dhe në materialet e ndërtimit, me misionin për të arritur përsosmërinë, në shërbim të mjedisit tonë natyror, në fushën e ndërtimit si dhe në shërbimin sa më të mirë ndaj klientëve Banjot jane te kompletuara.Banjoja e madhe ka hidrosanitare Brunes sospeso dhe inkaso kurse banjoja e vogel qe ndodhet ne dhomen e ciftit ka hidrosanitare Henri. Cel : 0674421326 Addres

Post Counts. Created with Highcharts 9.1.2. Media Counts 17 Jun 481 Highcharts.com. OFERTA GOLD Guzhine Kend Divanesh Tavoline mesi Tavoline buke 6 Karrige Etazher TV Dhome gjumi Dyshek me zinxhir 190*160 Mbajtese dysheku 160 X 190 Parket 50 m2 ELEKTROSHTEPIAKE Aspirator Pjanur Lavaman Furra Frigorifer Mishelator. 0 Home Brunes Pllaka Hidrosanitare Mobilje Arredim Atelier Grosshandel Mini Dekanter Rotweinbelufter V Style Magic Dekanter Vintage Grun Glas Rautenmuster Dekanter 12 Tall Ebay Decantini Dekanter Posts Facebook Hochwertiger Wein Dekanter In 80797 Munchen For 10 00 For Sale Riedel Decanter Cornetto Mini 0 72 L Franzen Dusseldorf Onlineshop.

Brunes Spot 2010 | Doovi

Edhe kompanitë e tregtimit të pajisjeve hidrosanitare dhe të pllakave ishin ndër të paktët operatorë që në 2020-n përjetuan periudhën e artë të shitjeve. Kompanitë kryesore në Shqipëri Delta dhe Brunes, deri në fund të tetorit, raportuan rritje të kërkesës krahasuar me 2019-n Shitet Apartament 2+1+2WC+Ballkon i Rikonstruktuar 100 % tek Shkolla e Baletit (Mundesi Parkimi ne Zone) Pallat i Ri me Ashensor | Mobilim Modern | PARKET i Brunes | Ndricim Perfekt | Tualetet me Hidrosanitare Cilesore Q1420 Te dhenat e ndarjes: - 2 dhoma gjumi - 1 sallon + 1 kuzhine - 2 tualet - 1 korridor - 1 Ballkon - SIP TOTALE: 88 m2 - SIP NETO: 79 m2 - KATI: 6 - Pallat i Ri - ASHENSOR.

BRUNES shpk - ACP | Albanian Construction Portal

Lobby Home shpk | 202 followers on LinkedIn. Lobby Home është një qendër tregtare prej rreth 13'000 m2 që do hapet në Tiranë gjate vitit 2021, perballe qendres tregtare TEG, qe sheh rreth 6 milione vizitore ne vit. Lobby Home do të përmbajë gjithçka që lidhet me shtëpinë, duke filluar nga materialet e ndërtimit dhe duke përfunduar me mobilje të brendshme dhe pajisje shtëpiake - Dritare me xhama termik tripleks _ Lartesia e apartamenteve 305 cm - Materjale ndertimi Gjermane - Materjale elektrike Italiane - Hidrosanitare incaso - Tubacione gati per sistem chiller - Lulishte dhe hapesira te perbashketa - Pishine e brendshme dhe SPA - Ashensore te shpejte dhe te bollshem - Pllaka dhe parket nga Brunes - Planimetri te.

Delta, Pllaka Spanjolle, ne Shqiperi - Home | Facebook

Hidrosanitare, Vaska, Hidromasazh, Masazh, Kabina Dushi

- Dritare me xhama termik tripleks _ Lartesia e apartamenteve 305 cm - Materiale ndertimi Gjermane - Materiale elektrike Italiane - Hidrosanitare incaso - Tubacione gati per sistem chiller - Lulishte dhe hapesira te perbashketa - Pishine e brendshme dhe SPA - Ashensore te shpejte dhe te bollshem - Pllaka dhe parket nga Brunes - Nese e blen per. - Dritare me xhama termik tripleks _ Lartesia e apartamenteve 305 cm - Materjale ndertimi Gjermane - Materjale elektrike Italiane - Hidrosanitare incaso - Tubacione gati per sistem chiller - Lulishte dhe hapesira te perbashketa -Ashensore te shpejte dhe te bollshem - Pllaka dhe parket nga Brunes - Planimetri te rregullta dhe me shume drite Super 1+1 (21 Dhjetori) me Arredim Perfekt me Marka nga me te Njohurat (Brunes, Pierre Cardin) Dizenjuar me Arkitekt, Hapesire e Shfrytezuar ne menyren me te Mire | Pallat i 2019 me Ashensor Super Cilesor | Kondicioner | Cdo Gje e Re | Termoizolim, Hidroizolim & Izolim Akustik | Tualet me Hidrosanitare nga Me Cilesoret | Instalimet te Gjitha Funksionale Q1576 Te dhenat e ndarjes: -1 soxhorno. Below is a preview of all Building Materials Leads in Tirana. Some of the data is blurred out and only available to active users. We have many more data points available for each business

Arredim shtepie, How-To ACP | Albanian Construction PortalKUZHINA MODERNE DHE KLASIKE | ACPGJENERATOR, UPS, TRANSFORMATOR | ACPMARIO Hidrosanitare - Home | Facebook